Abant Mudurnu Göynük Turu

 • Tarih: 10 Kasım 2018 - 18 Kasım 2018 - 24 Kasım 2018 - 4 Kasım 2018
 • Yer: Abant Mudurnu Göynük
 • Müsaitlik Durumu
 • Fiyat: 150 TL
Ön Rezervasyon

ABANT/ MUDURNU/ GÖYNÜK

İlk durağımız; Bolu ilinin güneybatı kısmında yer alan ‘şeker fasulyesi’, ‘uğut marmelatı’, ‘tokalı örtüleri’ ve ‘tahta oymacılık eserleri’ ile ünlü ilçesi Göynük.Tarihi şehrin sokaklarında gezimize birlikte başlayıp Fatih Sultan Mehmet'in hocası Akşemsettin turbesini görüp yine dar sokaklar ve yokuşlardan çıkacağımız bir yürüyüş sonrası Zafer kulesine çıkıp 20.yy baslarina ait eski Türk evleri bakımından zengin olan Göynügü Kuşbakışı görüyoruz. Size verilen serbest zamanin ardindan Göynük gezimizi tamamlayıp araçlarda olma vakti.


Sırada ki durağımız doğa harikası bir krater gölüne ev sahipliği yapan Abant... Araçlarımızdan indiğimizde Abant Gölü kenarında Mangalda köfte ve sucuk bizi bekler. Yemekler alınıp çaylar içilecek ve Abant keşfedilmek için sizleri bekleyecek.İsteyenler Fayton ile isteyenler Bisiklet ile göl kenarı gezisini yapabilir. Dileyenler ise Ata binebilir.


Bir sonraki durağımız Mudurnu... Yeşilin hakim olduğu bu ilçede Türk sivil mimarisinin en güzel örneklerinden olan Armutçular konağını goruyoruz. Yıldırim beyazit cami bakırcılar çarşısı ve Beyazıt sehzadeligi doneminde yapilan Mudurnu Yıldırım Beyazıt Hamaminida gordukten sonra dileyen misafirlerimiz mudurnu saat kulesine çıkabilir. Tepe'nin eşsiz manzarasına karşı caylarimizi yudumlamak size bir ohh dedirtecek! Ahi şehri özelliklerini hissedebileceğiniz bu şehirde gezimizi tamamlıyoruz.

 Sizlere verilen serbest zamanın ardından bol bol fotoğraf çekip oksijene doyduk ise artık veda vakti. Küçük molalar eşliğinde Eskişehir yolculuğumuz başlar.Saat 22:00 civarı Eskişehirdeyiz...

Hayata güzel 1 Mola verdiğimiz başka turlarda görüşmek dileği ile hoşcakalın..


Ücrete dahil olanlar:

- Gidiş – Dönüş ulaşım

-Sabah kahvaltısı

-Abant da Mangal (köfte – tavuk – sucuk seçeneğiyle+meşrubat+çay)

-Rehberlik hizmeti

-Araç içi ikramlar

-Seyahat sigortası

-Milli park giriş ücreti

Kalkış Duraklarımız : 

Espark (Bağlar Kapısı) 06:00

H. Polatkan Bulvarı (Migros Önü) 06:15

Osmangazi (Shell) 06:30 

Rehberin Tavsiyeleri:

-Siz değerli misafirlerimizin daha keyifli bir tur geçirebilmesi açısından önemli bir kaç tavsiyemiz var;

 • Her ne kadar bahar aylarına gelsek de Abant bulunduğu konum ve doğası gereği mevsim şartlarının altında bir sıcaklığa sahip olabilir. Yanınıza alacağınız kaşkol veya hırka benzeri kıyafetler Abant Gölü'nün keyfini doyasıya çıkartmanıza yardımcı olacaktır.
 • Turumuzda Göynük'de bulunan Zafer Tepesi ve Mudurnu'da bulunan Saat Kulesi gibi yokuş ve merdiven çıkılan destinasyonlar bulunduğu için spor ayakkabı ve rahat kıyafetler giymekte fayda var bu enfes manzara için emin olun birazcık yorulmaya değer.
 • Son olarak bol bol fotoğraf çekip harika anılar kaydetmeniz için telefonlarınızı bir gece önceden tamamen şarj etmeyi unutmayın. Gün içinde bu fırsatı bulamayabilirsiniz. 

  Önemli Bilgiler :

  Koltuk numaraları rezervasyon sıralamasına göre düzenlenir.

  - Araç rehberi hava durumu, yol durumu, grup talebi v.b. vaziyetlerde tur programını değiştirebilir.

  - Araçlar tura katılan misafir sayısına göre değişkenlik gösterir, katılımcı sayısına göre tura gidecek araç tipleri aşağıdaki gibidir;

  15-18 Kişiye kadar Minibüs

  18-32 Kişiye kadar Midibüs

  32-46 kişiye kadar Otobüs 

  - İptal- iade süreleri ve kesinti oranları aşağıdaki şekildedir;

 • Son 15 gün’e kadar yapılan iptallerde kesintisiz iade gerçekleşir.

 • 15 gün ila 7 gün arası sürede yapılan iptallerde %50  ödeme kesintisi gerçekleşir.

 • 7 gün ila 3 gün arası sürede yapılan iptallerde  %75 ödeme kesintisi gerçekleşir.

 • Son 72 saat ve sonrası sürede yapılan iptallerde %100 ödeme kesintisi gerçekleşir.

 • - Tura katılan tüm misafirler yukarıda belirtilen tüm şartları kabul ettiğini taahhüt eder.